REFERENCIE

Zdravím p. Beniak, týmto e-mailom chcem sa osobne Vám, ale aj Vašej realitnej kancelárii poďakovať. Cez Vašu kanceláriu som kupovala a zároveň predávala byt – garsónku z rod. dôvodov a predávala som aj rod. dom, ktorý je omnoho ťažšie predať ako byt. Bývam 200 km od predávanej nehnuteľnosti a o to to bolo ťažšie, kvôli obhliadkam. Ale mohla som sa na Vás spoľahnúť a dať Vám kľúče a plne Vám dôverovať a keď som potrebovala s Vami niečo konzultovať, vždy ste si našli čas, nehladiac na to, aký bol deň a koľko bolo hodín. Ďakujem pekne ešte raz a prajem Vám veľa spokojných klientov, nakoľko prevádzate kompletný servis a pracujete na vysokej profesionálnej úrovni. Prajem Vám všetko dobré.

Anna, Bratislava

Najlepší realitný maklér v regióne Žiar nad Hronom. Pán M. Beniak má veľmi profesionálny prístup a skvelý prehľad o realitnom trhu v regióne. Spoluprácu s ním môžem len odporúčať.

Zuzana P.

Dobrý deň, najskôr som si zverejnila nehnuteľnosť na bazár sama, no úspech neprišiel. Po dlhom váhaní som oslovila realitnú kanceláriu REALITY SERVICE, pána Miroslava Beniaka, ktorý svojim príjemným prístupom a ústretovosťou bol ochotný sa o všetko postarať. Dokonca nahral aj video, ktoré malo veľký úspech. Prečo práve REALITY SERVICE? Okrem predaja domu, mi ochotne pomohol aj s kúpou bytu a vybavením podkladov k nehnuteľnostiam. Oceňujem rýchly profesionálny prístup a kompletný servis. Zároveň prajem veľa spokojných zákazníkov.

Darina Boldišová, Prestavlky

Predaj nehnuteľností je náročný na administratívu, čas a realitnú odbornosť, a preto veľmi pekne ďakujem realitnému maklérovi p. Miroslavovi Beniakovi za jeho ústretový prístup, dochvíľnosť a aktivitu pri predaji môjho rodinného domu. Oceňujem jeho ochotu zrealizovať obhliadky aj cez víkend, čo obzvlášť oceňujem v tejto uponáhľanej dobe a za trpezlivosť pri prezentácii mojej nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujem za spoluprácu.

Libuša Piatriková, Dolná Ves

Dobrý deň,
ďakujeme, že sme mali možnosť spolupracovať s Vami p. Beniak, ďakujeme za profesionálny prístup, rýchle jednanie, ochotu riešiť naše požiadavky a kvalitný právny servis až po ukončenie predaja pozemku. Sme nadmieru spokojní. S pozdravom a prianím príjemného dňa

Martina Ribyová, Jozef Gregor, Veľký Cetín

Z mojej strany v podstate nemám čo vytknúť. Všetko potrebné vybavila realitná kancelária za mňa. Stretol som sa so solídnym zaobchádzaním a všetky pojmy a postupy, ktorým som nerozumel mi boli jasne vysvetlené. Taktiež som ocenil prezentáciu nehnuteľnosti pomocou krátkeho videa, čo bola v čase, keď som kupoval nehnuteľnosť ojedinelá služba. Najviac som bol spokojný s realitným maklérom, pánom Miroslavom Beniakom, ktorý bol ochotný aj opakovane sa dostaviť na obhliadku a vedel podať o nehnuteľnosti všetky potrebné podklady a informácie. Služby realitnej kancelárie REALITY SERVICE môžem len odporúčať. S pozdravom: Ján Hriň, nehnuteľnosť: Hronská Breznica č.63

Ján Hriň, Hronská Breznica

Ďakujeme realitnej kancelárii REALITY SERVICE za profesionálnu pomoc pri predaji rodinného domu, za nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, za ochotu a spoľahlivosť. Realitnú kanceláriu odporúčame všetkým záujemcom a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Rodina Struhárová, Jastrabá

Dobrý deň, chceme sa poďakovať realitným maklérom Miroslavovi Beniakovi a Daniele Konoradskej z realitnej kancelárie REALITY SERVICE v Žiari nad Hronom, za profesionálne a ľudské jednanie pri kúpe nášho domu. Nehnuteľnosť bola krásne spracovaná videom aj dronom, čiže bola vidieť skutočnosť pozemku aj domu. Ďakujeme im za vybavenie všetkých náležitostí. Boli sme veľmi spokojní, ešte raz srdečná vďaka a veľa úspechov v ďalšej práci.

Manželia Szitásoví, Galanta

Veľká spokojnosť, také je moje hodnotenie realitnej kancelárie REALITY SERVICE, s.r.o. Špeciálne ďakujem p. Miroslavovi Beniakovi za jeho profesionálny, ale hlavne ľudský prístup ku klientom. Jednal korektne, ústretovo a rýchlo. Predaj dopadol k mojej veľkej spokojnosti, a preto budem menovite p. Beniaka odporúčať aj známym.

Helena Páleníková, Žiar nad Hronom

Spolupráca bola na vysokej úrovni čo sa týka sprostredkovania, komunikácie aj ľudskosti. Veľmi si vážim ústretovosť, snahu pomôcť pri tejto náročnej situácii ako je vybavovanie všetkých potrebných záležitostí. Vrelo odporúčam, lepšie sme ani nemohli mať. Ďakujem.

Lucia Šoucová, Žiar nad Hronom