O MNE

miroslav-beniak-realitný-maklér

Narodil som sa a celý doterajší život som prežil v Žiari nad Hronom. V realitách som od roku 2014, kedy som sa začal naplno venovať predaju nehnuteľností. Riadim sa pravidlom, že je potrebné podnikať s úctou, odvahou a profesionálnym prístupom ku klientom. Som členom tímu realitnej kancelárie REALITY SERVICE, s.r.o.

Veľmi rád fotím, natáčam, mám rád moderné technológie, rád hľadám nové perspektívy pri pohľade na nehnuteľnosti a mám za sebou niekoľko stoviek úspešne zrealizovaných obchodných prípadov pre klientov zo Žiaru nad Hronom a okolia. Nebojím sa výziev a predám ako novostavbu, tak aj staršiu nehnuteľnosť.

Rád komunikujem s ľuďmi a zaujímam sa o ich príbehy. Teší ma, keď môžem klientom pomôcť s kúpou, či predajom nehnuteľnosti a zaistiť im odbornú pomoc. Veľmi dôležitá je pre mňa tiež vzájomná dôvera a spokojnosť mojich klientov. Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni.

ČO SI NA MNE KLIENTI CENIA

1. RÝCHLOSŤ
Kedykoľvek mi klient zavolá, som okamžite k dispozícii alebo bezodkladne volám naspäť. Vie, čo sa deje a má odo mňa presné a aktuálne informácie. Nežije v nevedomosti a v strese, že sa niečo deje a čo sa deje a či sa to dá vyriešiť.

2. POCTIVOSŤ
V každej situácii chránim záujmy klienta a neustále dohliadam na rýchly, profesionálny a bezpečný priebeh realitného obchodu.

3. SPRAVODLIVOSŤ
Spokojný musí byť tak predávajúci ako kupujúci. Kupujúci musí vedieť, že ho nechcem pripraviť o peniaze. Predávajúci musí za svoju nehnuteľnosť dostať to, čo požaduje.

4. DOCHVÍĽNOSŤ
Keď poviem termín, tak ho vždy dodržím. Neexistuje iná možnosť. Neruším obhliadky, nechodím neskoro. ČO SĽÚBIM, TO SPLNÍM – keď sľúbim klientovi, že niečo urobím a kedy to urobím, tak to urobím a klienta informujem.

5. POZITIVITA
Som typ človeka, ktorý dotiahne obchod do konca i v prípade, ak sa zdá, že je všetko stratené. V každej situácii hľadám a nájdem riešenie.

6. VYTRVALOSŤ
Niekedy nejdú veci tak hladko, ako by sme si predstavovali. Nastanú aj náročnejšie situácie, ktoré človeka potrápia a dajú mu zabrať viac ako by čakal. No aj vďaka tomu sa stávame silnejšími a preto je dôležité sa v danom okamihu nevzdávať a kráčať v ústrety cieľu.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.
Záleží mi na odvedení špičkovej práce a spokojnosti klienta. A dbám o svoje dobré meno a povesť. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.
Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás zaujíma čokoľvek ďalšie, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.

Ako predávam nehnuteľnosti?

ZADARMO
Skôr než sa rozhodnete
predávať, pozývam Vás na kávu
a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU
Pre predaj za čo najvyššiu cenu
používam moderné nástroje
a špičkové služby.

VYZNÁM SA
Tam kde pracujem,
tam sa aj vyznám. Bývam tu,
poznám to tu.